Табуретка Giorno

Табуретка Giorno

Доставчик
Enza Home
Обичайна цена
209.00 лв
Цена при разпродажба
209.00 лв
Обичайна цена
209.00 лв
Изчерпано
Единична цена
за 
TBI Bank

Размери:

  • Ширина: 85 см
  • Височина: 85 см
  • Дълбочина: 30 см